preloder

Nasi partnerzy

Obecnie współpracujemy zarówno z dużymi korporacjami jak i małymi przedsiębiorstwami. Zawsze staramy się dopasować ofertę do potrzeb naszych klientów mając na uwadze wysoką jakość oferowanych produktów i usług.

Jeżeli chcesz rozpocząć współpracę z naszym partnerem wystarczy, że klikniesz w wybraną grafikę a następnie zostaniesz przekierowany z naszego polecenia !

mBank. Ikona mobilności dla wszystkich grup klientów

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Był pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jest jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

firetms.com/pl – Firetms to profesjonalny program do zarządzania transportem i spedycją

Biorąc pod uwagę duży potencjał, jakim odznacza się aktualnie branża TSL, prowadzenie działalności spedycyjnej lub transportowej może być bardzo rentownym przedsięwzięciem. Ważne jednak, aby podczas realizacji codziennych zleceń oraz wykonywania zadań związanych z dokumentacją i formalnościami skutecznie panować nad chaosem. Kluczem do sukcesu dla przedsiębiorstwa tego rodzaju jest zatem efektywna kontrola wydatków oraz właściwa organizacja pracy. W obecnych czasach stan ten jest niemal niemożliwy do osiągnięcia (zwłaszcza dla dużych firm) bez wyposażenia się w profesjonalne narzędzia informatyczne, takie jak program do prowadzenia firmy transportowej.

inviPay.com – innowacyjna metoda płatności dla firm

Płynność finansowa umożliwia rozwój Twojej firmie. Utrzymywanie jej na odpowiednim poziomie pozwala na szybszy rozwój. Misją inviPay jest dbanie o rozwój swoich Klientów, na platformie zarejestrowało się już 4 tysiące firm którym pomogli sfinansować prawie 80 tys. faktur na wartość przekraczająca ponad 250 mln PLN. inviPay.com – zero obowiązków same możliwości. Ty decydujesz kiedy wypłacasz faktury i ile zapłacisz za nie prowizji.

wFirma.pl – wygodne narzędzia do księgowości i fakturowania online

wFirma to wielofunkcyjny serwis poświęcony jednoosobowym przedsiębiorstwom, dzięki któremu można samodzielnie prowadzić finanse firmy za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Skierowany jest do ludzi, którzy lubią dobrą organizację pracy oraz chcą być samodzielni i dokładni w interesach. Serwis ma służyć do codziennych prac biurowych i kontaktów z klientem, jak również księgowania dokumentów i rozliczania z US czy Zusem. Udostępnione w serwisie nowoczesne rozwiązania finansowo-księgowe są odpowiedzią na konkretne potrzeby współczesnych, zabieganych przedsiębiorców, dla których brak czasu i ograniczone możliwości finansowe nie pozwalają na uporządkowanie i usprawnienie działań w firmie.

dhosting.pl – Elastyczny Web Hosting

Misją dhosting.pl jest świadczenie wysokiej jakości usług hostingowych: utrzymywanie serwisów internetowych, kont poczty elektronicznej, domen internetowych, dzierżawy serwerów dedykowanych, serwerów wirtualnych (VPS).

czater.pl – Najszybszy sposób pomocy Twoim klientom

to narzędzie typu live chat do skutecznej komunikacji z klientami. Livechat to lepsza obsługa klientów, poznanie ich problemów i większa sprzedaż.

bluemedia.pl – Płatności online, które się opłacają

Innowacyjne rozwiązania w obszarze usług płatniczych i finansów. Zapewniamy rozwiązania umożliwiające wykonywanie bezpiecznych i wygodnych transakcji. Tworzymy produkty i usługi, które ułatwiają i przyspieszają wykonywanie codziennych spraw i obowiązków, jak:

  • płacenie rachunków,
  • doładowanie telefonu,
  • wykonanie ekspresowego przelewu,
  • czy zrobienie zakupów przez internet.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki