preloder

Oferta

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Najtańszy broker ubezpieczeniowy
  • ubezpieczenia osobowe i majątkowe
  • możliwość rozłożenia na 11 rat
  • działamy na terenie całego kraju
  • porównujemy ubezpieczenia w ponad 20 towarzystwach i dobieramy najlepsze dla ciebie

Wybierz ubezpieczenie,które Cię interesuje, zostaw nam swój numer telefonu a my się z tobą skontaktujemy

OCACNNWPodróżeOC RolnikaGAPAssistanceDomŻycieOC ZawoduMieszkanieFirmaGrupoweCargoOC PrzewoźnikaInne
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PAKO GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, (administrator danych osobowych, dalej: PAKO GROUP Sp. z o.o.) do celów informacyjnych, w tym przesyłanie drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu komunikatów informacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania oraz że podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi informacji marketingowych przez PAKO GROUP Sp. z o.o. na wskazany powyżej numer telefonu, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej lub innych środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych.

OC przewoźnika

OCP

Polisa gwarantuje ubezpieczenie przewoźnika z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy przewozu (kradzież, uszkodzenie lub zniszczenie towaru, opóźnienie dostawy). Jednocześnie daje osobom korzystającym z usług danej firmy transportowej pewność i bezpieczeństwo oraz gwarantuje szanse uzyskania odszkodowania w przypadku wystąpienia szkody. Klienci coraz częściej unikają zlecania transportów nie ubezpieczonym przewoźnikom. Poszczególne firmy ubezpieczeniowe mają różny zakres odpowiedzialności, choć w rzeczywistości ich oferta niewiele się między sobą różni. Większość firm ubezpieczeniowych chroni ubezpieczonych przed skutkami zniszczenia lub uszkodzenia towaru w wyniku wypadku, awarii, pożaru albo kradzieży z parkingu strzeżonego. Oczywiście na przewoźniku oraz kierowcy pojazdu ciąży szereg obowiązków, których niespełnienie powoduje niewypłaceni odszkodowania. Są jednak i takie towarzystwa, które gwarantują ochronę nawet gdy szkoda powstała w wyniku czynu umyślnego lub w rażący sposób zawinionego, czyli niedbalstwa kierowcy.

Ubezpieczenie OC spedytora

OCS

Ochroną ubezpieczeniową objęta jest odpowiedzialność cywilna spedytora za szkody powstałe z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy spedycji, jaką ponosi on zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego.

OC przewoźnika

w ruchu kabotażowym

Pomagamy naszym klientom w zawarciu ubezpieczenia OC przewoźnika w ruchu kabotażowym. Za naszym pośrednictwem można zawrzeć ubezpieczenie na prawie wszystkie kraje Unii Europejskiej oraz Szwajcarię i Norwegię. W swojej ofercie posiadamy kilka produktów, które konstrukcją odbiegają od standardowych produktów oferowanych przez polski rynek ubezpieczeniowy. Główną zaletą naszych ofert jest możliwość zawarcia ubezpieczenia przewozów wykonywanych pojazdami o DMC do 3,5 tony, czyli tzw. busami, czego nie oferuje większość polskich zakładów ubezpieczeń.

Ubezpieczenie floty

już od 5 pojazdów

jest rodzajem polis komunikacyjnych, które skierowane jest do wszystkich firm posiadających minimum kilka pojazdów. Najczęściej jednak, z ubezpieczenia flotowego korzystają firmy transportowe oraz spedycyjne. Dzięki ubezpieczeniu floty, przedsiębiorstwa nie muszą ubezpieczać każdego samochodu z osobna. W ramach jednej umowy możemy ubezpieczyć zbiorczo wszystkie pojazdy – niezależnie od tego czy są to samochody osobowe, ciężarowe czy inne, dzięki czemu nasza polisa będzie tańsza. Najczęściej flotę można ubezpieczać od 5 pojazdów

OC zawodowe przewoźnika

do licencji transportowej

Produkt oferujemy Klientom ubiegającym się o wydanie licencji / zezwolenia albo też dysponujących ważną licencją / zezwoleniem na wykonywanie transportu drogowego rzeczy lub osób wydanymi zgodnie wymaganiami Ustawy o transporcie drogowym oraz innymi przepisami prawa, regulującymi kwestie transportu drogowego rzeczy lub osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki